Martyna Fijołek

(Martyna92)

Aktywny II

Rancho Rumak

Martyna92

Więc tak...jestem szczęśliwą,trenującą western,mającą wiele marzeń i planów posiadaczką skarogniadej angielki o imieniu Dulcyna ;)

dodaj do znajomych napisz

Moje wpisy jedździeckie:


2014-03-31, komentarzy (0)

WOLNE BOKSY

WOLNE BOKSY

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !W tej chwili dysponujemy dwoma wolnymi boksami. Miejsca jest dużo, okolica urocza, właściciele sympatyczni, cena bardzo atrakcyjna. Jeżeli szukasz dobrego miejsca dla swojego podopiecznego, odwiedź nas, to nic nie kosztuje.

zobacz więcej »


2012-08-14, komentarzy (0)

HADES SPRZEDANY

HADES SPRZEDANY

Z bólem pożegnaliśmy dziś naszego jedynego ogiera - Hadesa. Cieszymy się, że trafił w dobre ręce i życzymy owocnej pracy i zadowolenia z konia, za którym my będziemy bardzo tęsknić.

zobacz więcej »


2012-07-23, komentarzy (0)

Sprzedamy konia - Hades

Sprzedamy konia - Hades

Z powodów finansowych jesteśmy zmuszeni sprzedać ogierka - Hadesa. Sprzedaż tylko w dobre ręce. Informacje o koniu w zakładce Nasze Konie. Koń jest przyzwyczajany do siodła, ogłowia, do jazdy. Wkrótce będzie zajeżdżany. Jest regularnie werkowany, odrobaczny, szczepiony. Przyjazny i spokojny.

zobacz więcej »


2012-07-21, komentarzy (0)

Profil naszego pensjonatu na facebooku !

Profil naszego pensjonatu na facebooku !

Nasz pensjonat dołączył ostatnio do facebookowej społeczności. Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na tym popularnym portalu, który stworzyliśmy z myślą o odwiedzających naszą stroną, a szczególnie dla tych, którzy nie posiadają konta na portalu jeździeckim galopuje.pl.Adres do strony na faceoobk"uhttp://www.facebook.com/ranchopodwierzbami

zobacz więcej »


2012-06-02, komentarzy (0)

Narodziny kotka

Narodziny kotka

W ostatnich tygodniach do naszej społeczności dołączył piękny, czarno-rudy kotek. Jest bardzo towarzyski, uwielbia drapanie i głaskanie. Niestety ja osobiście nie miałam okazji go zobaczyć, ale dostałam jego zdjęcie, które dołączam do newsa. I oby takich wydarzeń więcej ! :)

zobacz więcej »


2012-05-02, komentarzy (0)

Malowanie ogrodzenia

Malowanie ogrodzenia

Co do ulepszania naszego ośrodka, w ostatnich dniach zostało założone nowe ogrodzenie dla koni. Obecnie jest malowane, żeby konie nie pogryzły nam drewnianych drągów. Myśleliśmy, że będzie szło to szybciej, ale przeliczyliśmy się. Z malowaniem się schodzi, ale codziennie po troszku i do przodu :)

zobacz więcej »